سال نوی فرخنده ای برایتان آرزو می کنم و امیدوارم سالیان سال (هر سال بهتر از پارسال) به خوبی و خوشی در کنار عزیزانتان بهاران را نظاره گر باشید.

این هم لینکهای عیدانه تقدیم به خوانندگان عزیز وبلاگ:

لینکهای مسافرتی:

مرکز رزرواسیون اینترنتی هتل: از طریق اینترنت در شهر مقصد خود اتاق رزرو کنید. این مرکز رزرواسیون، بهترین جواب را در رزرواسیون هتلهای سازمان ایرانگردی و جهانگردی می دهد.

سایت مسافر: سایت امکانات خوبی در مورد جستجو و رزرو بلیط و هتل به شما می دهد البته این امکانات بیشتر به سفرهای خارجی مربوط میشوند. همچنین مجموعه  ای از اطلاعات توریستی شامل اطلاعات کشورها و اماکن دیدنی و یا اماکن اقامتی و حتی هواپیماها و شرکتها در سایت موجود است.

سایت گشت و گذار و سایت گردشگری ستکو و سایت ایران توریسم: سایتهای اطلاع رسانی در مورد مسائل توریسم و برخی اطلاعات در مورد اماکن دیدنی همراه با تصاویر

لینکهای نقشه ای:

نقشه شهرهای ایران برای موبایل:مجموعه لینکهای دانلود نقشه شهرهای مختلف ایران برای موبایل

نقشه ایران برای موبایل: با قابلیت جستجوی برخی اماکن کلیدی و پر کاربرد

نقشه شهرها و استان های ایران: نقشه شهرها را بصورت فایل های تصویری ساده در اختیار شما قرار میدهد.

لینکهای تقویمی:

تقویم٨٨ برای موبایل: با قابلیت های متعدد (طبق شکل) و نمایش تمام مناسبت ها- این برنامه بر مبنای جاوا بوده و با انواع مدلهای گوشی سازگار است.

همه مدل تقویم ٨٨ : از تقویم های رومیزی و قابل چاپ گرفته تا Wallpaper‌های تقویم سال نو ، تقویم مخصوص تلفنهای همراه و حتی یک تقویم سه بعد

لینکهای کارت پستالی:

سایت کبوتر: نمونه قابل قبولی از یک سایت کارت پستال ایرانی/ محموعه خوبی از ای-کارت های رایگان/  امکان سفارش چاپی کارت پستالهای دلخواه

کارت پستال های الکترونیک یارا   و   پرشیا کارت

از  سایتهای کارت پستالی خارجی هم که حتما Blue Mountain و 123 Greeting و E-Greeting و American Greetings و چند سایت دیگر را می شناسید.

 

پیروز و شادکام باشید