تلوزیون نامه

بحثی در این نیست که سریال اغما از نظر پزشکی سریال اعصاب خرد کنی است...یعنی تک تک کادر پزشکی (مثلا) در این سریال خرچ و خورچ روی اعصابت راه می روند....
اما انصافا از بعضی جهات نوآوری هایی دارد، فیلمنامه اش ابتکاراتی دارد که هرچند می لنگد اما در بیابان نعمتی است.فیلمبرداری و نورپردازیش هم قابل مقایسه با سایر سریالهای کیلویی نیست(پس این سریال را هم کیلویی در نظر گرفتم!!!؟؟).

>>>چک کنید:

http://www.1pezeshk.com/archives/2007/09/post_575.html

http://dr-reza.blogfa.com/post-104.aspx

بانو یانگوم هم که آخرش معلوم نشد بهیار است یا پزشکیار یا پرستار یا چی!!!! اما بالاخره یک پک و پوزی از بانو چویی و دوستانش به هم زد.....البته این تریپ فرار یانگوم با افسر هم بحث های فراوانی را در محافل ادبی برانگیخته!!!! و از آنجایی که ما در حال حاضر هم افسریم و هم پزشک ..بد جوری احساس در هم تنیدگی با این سریال می نماییم.
حالا بگذریم که یانگوم در دوره قبل از کشف فشارخون و بیماری بهجت چنین تشخیص هایی را از کجا صادر میکرده...افسر مین چان گو (یا یک همچین چیزی) را عشق می باشد!!

>>>راستی دقت کرده اید که سریالهایی با محوریت پزشکان یا مسایل پزشکی زیاد شده اند؟

/ 11 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شملک

آقای دکتر دو تا سريالی رو که فرموديد بنده مشاهده ننمودم اما اميدوارم در بندرعباس يانگومی به طور شما بخورد خداييش چشم بادومی زياد ميان اونجاها

علی

بشین با 38 تومن پول خدمت به خلق خدا کن این حرفا چیه!

سجاد چگينی

سلام بابا اپت صفا چی ميکنه اين بازيکن اقا من اين اغمارو نگاه نميکنم اعصابم ميرزه بهم ببين اين اعصابه منه الا.............................//////.............ديدی ؟راستی يانگوم اخرش با مين جانگو فرار کرده و صاحب يه دختر ميشوند حالا ببين من راست ميگم يا نه؟پيش ما بيا يا علی

خاطره

حکايت تلخت... انصافا تلخ بود... با اون عکس تکان دهنده...

خاطره

ميبينم که تب الياس دکتر جون ما رو هم گرفته... سيم کارتشو که چون گوشی نميخواد...خوب ميخرن!! در باز کن های خودکارش هم که رو بورسه!!

خاطره

افسر پزشک ۷۸ احترامات ما رو بپذيريد... آره خب... اما سريال پزشکی داريم تا پزشکی... پرستاران رو ببين!! اين الياس رو هم ببين!!

رضا

نمی دونی! دمتر بيلان چه علاقه ای به يانگوم داره. در تمام مورنينگ ها ُ صحبت از يانگومه

sory

اره ديگه .کارتون حسابی گرفته