موش و کلاس

گزارش لحظه به لحظه ماجرای موش در کلاس اپيدميولوژی:

روز سه شنبه (ديروز) وجود يک موش در کلاس اپيدميولوژی کلاس را تا حد تعطيلی و دانشجويان را تا حد افتادن در امتحان پيش برد!!!

به گزارش خودمون از سر کلاس اپيدمی ، روز گذشته چند نفر از دکتر های آينده در قسمت لژ مردانه نشسته بودند و اکثرا مشغول بررسی بازی موبايل های همديگر بودند که متوجه حرکت سريع يک موجود کوچولو در کنار ديوار کلاس ميشوند ، آنها لحظاتی به بحث در باب ماهيت اين پديده میپردازند تا اينکه موجود فوق الذکر طی عرض ادبی از زير فن کوئل هر گونه شک را بر طرف ميکند.«موش!»و اين را يه نفر ميگويد تا تشنجی آفريده شده باشد!!!

با اين مقدمه اغتشاشی در رديفهای عقب آقايان به وقوع می پيوندد و به دنبال آن استاد قهر ميکند.

يکی از دانشجويان برای توجيه استاد با صدای بلند، ابراز در ميکند : « استاد رديف عقب موش هست !!!» و کلاس ( مخصوصا قسمت خانمها ) با صدای انفجار خنده وی را همراهی ميکنند در اين حال تمام آقايان به ويژه رديفهای عقب به پايين خم ميشوند تا موش را که در بين کيف ها و پا هايشان روی زمين به هوا خوری مشغول بوده از نزديک زيارت کنند.

البته تنی چند از خانمها هم يواشکی رديفهای عقب را به مقصد رديفهای جلوتر ترک ميکنند.

به گزارش خودمان اين حادثه خوشبختانه تلفات انسانی در بر نداشته و با تعويض محل برگزاری کلاس ختم به خير ميشود.

چهره استاد به دنبال بروز نا آرامی ها

 موش به استاد می نگرد!

فااااااااااااااااااتحه

/ 1 نظر / 6 بازدید
فرزاد

وبلاگ قشنگت رو ديدم. خيلی لذت بردم. هيچ ميدونی يه عکس به اندازه ده صفحه متن ميتونه به مخاطبش مطلب برسونه و چقدر گذاشتن عکس توی پرشين بلاگ سخته و ما اين مشکل رو برای شما حلش کرديم اگه ميخوای توی وبلاگت عکس بذاری کافيه رو آدرس URL کليک کنی.(در ضمن اين سرويس از طريق ISP ندا بي دليل قابل ديدن نيست)