اعتراف

امروز قرار است به یک پرسش تاریخی جواب بدهیم...قرار است اعتراف بکنیم... قابل توجه تمام کسانی که در این مدت به دنبال هویت واقعی نویسنده(گان) این وبلاگ بودند:

من اعتراف می کنم، همه بدانید که این من بودم که در این مدت وبلاگ را می نوشتم...بله «من».. درست است، باورش سخت است ...من در تمام این مدت در پس نقابی که به چهره داشتم، این وبلاگ را می نوشتم و نشر اصادیق و اکاذیب می کردم.

البته من هم مثل همه مجرمین اولش نمی خواستم اعتراف کنم، اما وقتی متوجه شدم که ماهواره های اطلاعاتی محل اختفای من را به تمام جهان مخابره کرده‌اند مجبور شدم لب به اعتراف بگشایم.

این هم تصویر ماهواره‌ای محل اختفای من که از آنجا تمام عملیات را ساماندهی می کردم:

عكس ماهواره‌اي از محل اختفاي نامبرده

هی‌‌‌ی‌ی‌... یاد روزهای خوابگاه به خیر

/ 11 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

:) پس تو تبريزی تبريزی هم نيستی :)‌ خوابگاهی هستی :)‌

من هم فکر ميکردم تبريزی باشيد اما مثل اينکه تبريزی نيستيد. بله خوابگاه چيز هم خوب هم بد بهترین ها رو براتون ارزو میکنم در ضمن نگران نباشید که لو رفتید(خیلی ها هم دنبال آمار ما هستن و میخوان ما رو شناسایی کنن)اما تا حالا کسی نتونسته بفهمه که بلاخره این طبیب مال کیه و هدفش چیه و اصلا کارش چیه...

راستی(اسم کوچيک شما)(ياشار هست)...مثل اينکه بچه های طبيب وبلاگ شمارو با اين اسم لينک کردن.

مدلاگ

با سلام و ممنون از معرفی‌تون...مطلبتون در مدلاگ قرار گرفت...با تشکر...

طهورا

هيسسسسسسس...ميان می دزدنت ها! منم فکرمی کردم تبريزی باشی

نيما

عزيزم! نخواستم به اسم اصليت خطابت کنم تا بلکه حس کنجکاوی دوستان ارضا شه! اول ميخوام بگم که اگه خودتو تبريزی معرفی کنی، ديگه پاتو نذار تو ديار پدری دوم اين که اين سارا خانم فکر کنم در اثر کنجکاوی کار دست خودشون بدن! بطور خصوصی روشنش کن!

پزشکی تبريز ۷۸

نيما جان اين روشن کردن رو من نفهميدم! در صورت امکان اول خود من رو بصورت خصوصی روشن کن :)

نيما

عزيزم شما خودت که عين روشنايی هستی! منظور از روشن کردن يعنی تنوير افکار خصوصی! يعنی اسم و ساير مشخصاتتو در اختيار نامبرده قرار بده! زياده عرضی نيست