وزارت بهداشت مامونولوگ اول:
ما خیلی پیشرفته می باشیم... ما همین چند روز پیش، داروی ضد سرطان را کشف کردیم...قبلا هم که درمان ایدز!!! را پیدا کرده بودیم! قرار است به همین زودی ها داروی زیر تریلی رفتن و داروی مردن را هم پیدا کنیم. اصلا ما خودمان یه پا پرفسور بالتازار می باشیم.

مونولوگ دوم:
کی گفته آمبولانسهای ما پایین تر از استاندارد حداقل جهان (و حتی آسیا) قرار دارند؟!! ......چی؟!!...... چک لیست بررسی استاندارد آمبولانسها؟!! ما این یارو "چک لیست" را می شناسیم...آدم مساله داری است،همیشه دروغ می گوید.

مونولوگ سوم:
چی؟ در ترکیه حق ویزیت پزشک حداقل50 دلار است؟...خوب عوضش پزشکهای ما متعهد ترند. «پزشکی شغل مقدسی است، نباید آن را با نام پول آلوده کنیم.»!!! تازه در ممالک دیگر هزینه های درمانی را بیمه و دولت تمام و کمال پرداخت می کنند، ما که نمی توانیم برداریم از بیت المال هزینه این چیزها را بدهیم.


نتیجه گیری اخلاقی:
ما خیلی سخاوتمند هستیم،به همین خاطر از خیلی چیزها مالیات نمی گیریم، مخصوصا از حرف زدن.

_________________________________________
 
پ.ن 1: دکتر سارا(همکار آینده مون) با وبلاگ نابرام به جمع دوستانمون پیوستند، بهشون خوش آمد میگم.
پ.ن2: وبلاگ ترکمن مدیکال واقعا چیزی از یک سایت کامل کم نداره، دیدن این وبلاگ شدیدا توصیه می شود.

/ 21 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شيما

آخی الهی بگردم سربازی خيلی بده ايشالا واسه همه زود بگذره

خاطره

در اينکه شما خيلی پيشرفته ميباشيد و ماهم ...شکی نيست! اما بايد عرض کنم که بنده عاشق اين کارتون پرفسور بالتازار ميباشم و ميبودم و کمی نياز به معجزات ايشان دارم و اگر شما خودتان هستيد پس آن معجونتان را بياوريد و يه کمکی به ما بکنيد... و آمبولانس های ما خوب ميباشد ... در ضمن دلار اصولا معيار کثيف و پليدی است! شما که پزشک ميباشيد بايد بهتر باشيد!! ( يعنی بهتر بدونيد!! ميخواستم يه باشيد توش باشه..چون انگار شما خيلی علاقمند ميباشيد به باشيد!)

مهناز

های ناتينگ!!!!!! بای

cerscendo

من گيج شدم .... مگه داروی ضد ايدز رو نساختيم ؟(البته قبول دارم که يک گروه تقريبا صد نفری از محققين در اون دست داشتن که چند تا از بزرگانشون هم ايرانی نبودن) ولی خب اين دارو که واقعا ثبت شده و از تبديل اچ آی وی به ایدز جلوگیری می کنه دیگه !!!! ولی هنوز جریان این داروی ضد سرطان رو نمی دونم و با بقیه حرفها هم موافقم

سعید حاتمی

سلام، با عرض شرمندگی، از تاخيری که در اضافه شدن لينک شما به ليست ما به‌وجود آمد عذرمی‌خواهم. از اينکه «ليست وبلاگ‌های به‌روز شده» را برای معرفی وبلاگ خوبتان به ديگر دوستان انتخاب کرديد متشکريم. می‌دانم بدقولی و عدم پايبندی به تعهد، بسيار ناپسند است و به همين دليل شرمنده‌ام. ولی متأسفانه در اين مدت گرفتاری‌های شغلی و تحصيلی باعث شده بود وقت کمتری برای کارهای جانبی داشته باشم. در کنار اين کمبود وقت، تعداد زياد متقاضيان که به بيش از هزار وبلاگ می‌رسد باعث شده بود رسيدگی به تعويق بيفتد؛ زيرا بررسی هر وبلاگ و اضافه کردن آن به ليست و فرستادن پيام، حداقل پنج دقيقه زمان می‌خواهد که با اين حساب چند روز بايد تمام وقت به اين کار اختصاص می‌دادم که در حال حاضر فرصت آن پيدا شده. از اينکه کماکان لينک ليست را در وبلاگ خود حفظ کرديد بی‌نهايت سپاسگزارم، لينک شما به ليست ما اضافه شد و اميدواريم پس از اين دوستان جديدی از اين طريق با وبلاگ شما آشنا شوند. با تشکر

سينا

تواناييهای دانشمندان کشورمونو دست کم نگير! و اين امبولانسها مگه چشونه!!! يه کشور جهان سومی همه چيزش سوميه.

سارا

اينارو فقط به فارسی بنويسين خدايی ناکرده از جايی به دزديدنمون اقدام ميکنن آقای دکتر!من آپ کردم!

مقداد

سلام (به سبک بررخ حوانده شود) هاااااا اين مونولوگ که گفتی يعنی چه؟

مقداد

منظور همون ببره بوداا

مقداد

باز هم که اشتباه نوشتم. برره اين درستشه