تذکره الدکتور ۱ (ارسالی از کچلستان)

توضیح واضحات: قرار شده تا کتاب مستطاب تذکره دکتر را که اوشان توسط ایمیل یکجا بر بنده‌ی حقیر سراپاتقصیر نازل نموده، تکه تکه برایتان قرار دهم تا مطالب یکجا سردلتان نماند... این هم قسمت نخست:

کچلرود جای بسیار خوبی می باشد، ما در اینجا خیلی ذوقمرگ استیم (یعنی هستیم) و در بهداری دکتربازی در می آوریم.ما در اینجا اسم هر جور موادی را که دلتان بخواهد یاد گرفته می باشیم، اینجا تنوع معتادها و موادش حتی از بخش تندرستی(ویژه معتادان) -که ما در بیمارستانمان داشتیم- هم بیشتر است و ما خیلی خوشحال می باشیم که داروهای مسکن بهداری اصلا مصرف نمی شود و ما می توانیم ترشی استامینوفن یا لیته ایبوپروفن راه بیندازیم.
برادران معتاد ما در اینجا، حتی ترامادول را هم داخل آدم حساب نمی کنند و به ریش کاشفین این قرص هر و هر لبخند می زنند!

/ 11 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مقداد

صحبتهايی که کردين دستانه بود، منم همينطور. اميدوارم که کسی اين وسط ناراحت نشده باشه

مقداد

سلام جناب دکتر اول بپا معتاد نشی. البته شايد هم تا بحال شده‌ای. خوب نمی‌دونم خودتون بودی که کامنت گذاشتين يا اوو دوست محترمتون بود. ولی حقيقتا بايد گفت اين انسانها رو بايد از نزديک ببينی و باهاشون برخورد داشته باشی تا بفهمی اين مشکلات فرديه يا قومی و فرهنگی. هرجای اين شهر که دعوا می‌شه(که البته تعداد بسيار زيادی است در روز) حتما يه پاش يک عربه. از هر ۵ عذب شک ندارم که ۲ تاشون يک چاقو يا يه همچين چيزی توی شلوارش هست. در مورد علم و عقل هم بگويم که تو دانشگاه ما به زحمت می‌تونی عرب پيدا کنی(منظور همون دانشکده مهندسيه) و جدا همونايی هم که هستن قضيشون از بقيه جداست. می‌دونم شما ترکين و در مورد ترکا چقدر بد می‌گن. من خودم به شخصه فقط توی اين دنيای مجازی با ترکا برخورد داشتم که البته بنظرم همشون با فهم و کمالات بودن. ولی اين عربها فرق می‌کنن. يه نگاهی به تاريخ بنداز. از همون زمان امام علی(ع). امام حسن(ع). امام حسين(ع) و بيا تا همين الان تو فلسطين و عراق نگاه کن ببين چقدر با خودشون مشکل دارن و سطح فرهنگشون رو نگاه کن. يخورده واقع بينانه تر نگاه کن.

سارا

خوبه ما هم يه سربازی بريما اطلاعات عموميمون خوب ميشه!

علی

ما گیج شدیم از این پرشین بلاگ! تا اطلاع ثانوی ما همون پسوند ایرانیم!

سجاد

سلام نفس تو کجايی عزيز پرشين بلاگو هکيدن با دات ای ار بيا بالا منتظرم يا علی

رضا

دوهتور بالا مواظيب اول ها........

شيما

مردم از بی وبلاگی، خوبه که اونجا خوش ميگذره ديدی بيخودی غصه ميخوردی