وظایف جدید برای اینترنهای محترم

اخیراْ و بر اساس رفرانسهای ۲۰۰۶ تعدادی از وظایف جدید برای اینترنهای محترم پیش بینی شده که در ذیل شما را با گوشه ای از آنها آشنا میکنیم.:

- آوردن تک تک دارو ها از استوک دارویی بخش و نشان دادن آنها به مریض و پرسیدن این نکته که « از اینا که نمی خوردی!؟»

- پرهیز از هرنوع جوانگرایی!!! ( بر اساس این فرموده که «جوون بازی در نیارید!!»)

 - رسم کروکی مطب شخصی یا کلینیکی اساتید محترم و راهنمایی بیماران به آنجا

- میرزا بنویسی (البته این مورد در رفرانسهای قدیمی هم موجود بود و الان تاکید بیشتری بر آن میشود.)

- گرفتن فشارخون دوستان و آشنایان کادر محترم، اساتید محترم، رزیدنتهای محترم و هر انسان محترم دیگر، محض اطمینان

- طی الارض (یعنی وقتی هم در اورژانس کارتان دارند و هم در این بخش و هم در آن یکی بخش شما موظفید که در هر  سه جا  و حتی اگر لازم شد در جاهای دیگری حضور داشته باشید.)

* توضیحاْ در باب بند فوق عرض شود که باید اینترن به آن درجه از تعالی روحانی رسیده باشد که طی الارض کار یک ثانیه وی باشد.

>>> نکته فوق مهم:
اینترنهای محترم بدانند و آگاه باشند که بزگترین جنایتکاران عرصه تاریخ پزشکی همین پزشکان عمومی بوده اند. (ندیده اید که بزرگان تمام موارد missed شده را تقصیر پزشکان عمومی میدانند)
در ضمن ایشان باید بدانند که تمام متخصصین محترم از روز اول متخصص به دنیا آمده اند و هیچیک حتی برای یک لحظه اینترن و یا زبانم لال پزشک عمومی نبوده اند.
ناگفته پیداست که همین اینترنها از آنجایی که خودشان روزی پزشک عمومی خواهند شد، از همین الان در جنایات این فرقه شریک و مستوجب کیفر می باشند.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اینجانبان از عزیز آقا راننده محترم سرویس خوابگاه که هر روز صبح با پخش موسیقی های ترقّص آور!!! باعث میشوند تا انرژی های نهفته در فیبرهای عضلانی جوانان، خود را به منحصه ظهور برسانند، کمال تشکرات خود را بروز می دهیم.

/ 9 نظر / 6 بازدید
ريحان

ما هم تشکر کنيم از راننده؟!

پزشکی تبريز -مدل ۷۸

البته از قديم گفته اند که شکر نعمت، نعمتت افزون کند....اما از قديم نگفتن که آيا به اين چيزها هم ميشه گفت نعمت يا نه!؟؟؟

ولی الله

مغنی ملولم دوتائی بزن به يکتائی او که تائی بزن بزن چنگ در پرده ارغنون رهايم کن از بند دنيای دون دوست من سلام. مرسی که سر زدی.پست جالبی بود. من آپم سر بزن و نظر بده. بای بايواقعا که بدبخت تر از اين اينتر نها پيدا نمی شه. مخصوصا توی بيمارستان ما که رزيدنت وجود نداره

ستاره

طی الرض خيلي جالب بود خدا صبرمون بده

باران

ادد کردم قبول نکردين چرااا

طهورا

اطلاعاتت راجع به تخمه زياده ها! مرسی از آموزشت. پس تخمه هندوانه چيه؟؟

پزشکی تبريز -مدل ۷۸

با سلام خدمت باران خانم. با تشکر از لطفتون اين آی دی صرفا جهت تبادل اطلاعات و نظرات در مورد وبلاگ ايجاد شده و برای مسنجر استفاده نميشه.

طهورا

سلام دوباره. آره اين راه خوبيه بايد به تخمه فروشی ها ی مجاز سری بزنم. ببينم! حالا شما به اون درجه از معنويت رسيدی؟ آخ که چه قدر بعضی متخصص ها کلاس می ذارن! تازه ما هنوز وارد بخش نشديم ! ولی از طرز نگاه کردن بعضی ها معلومه