فیلم می بینیم.....

این محموروج ما در هر زمینه ای اسکوروج باشد برای ۲ چیز اسکوروج نیست: ۱- خوردن ۲-خریدن انواع فیلم و دی-وی-دی

از جمله فیلمهایی که در فستیوال اخیر محموروج اکران شدند اینها بودند: playing by heart , i'm legend , hitman, 10th & wolf
hitmanlogo_de.jpg
تماشای هیتمن هم برای من و هم برای محموروج عزیز که از طرفدارهای بازی هیتمن بودیم بسیار لذت بخش بود! هر چند داستان چندان جالبی نداشت اما صحنه های تکنیکی و بازخوانی فاکتورهایی از بازی اصلی دیدن آن را برای حداقل یکبار جذاب میکرد.
i-am-legend-bigposter.jpg
«من افسانه ام» نه تنها داستان نسبتا بکری داشت بلکه ساخت صحنه های مربوط به نیویورک متروک در کنار بازی ویل اسمیت با یک مقدار چاشنی دلهره ما را بسیار خرسند ساخت.البته پایان فیلم اندکی کشکی بود و سر و ته اش را یه جوری هم آورده بودند.
کل داستان در مورد این است که دانشمندان با ایجاد جهش در ویروس سرخک میخواهند از آن برای ایمنی در مقابل سرطان استفاده کنند.غافل از این که این ویروس به جز حدود ۶ میلیون نفر بقیه آدمها را تبدیل به جانورانی وحشی کرده و تمدنشان را از بین میبرد. ویل اسمیت تنها بازمانده در نیویورک است که به دنبال راهی برای یافتن سایر انسانهای سالم و پادتنی برای درمان این مرض است.
717951002112.jpg
playing by heart را هم با بازی آن جلینا! جولی و شون کا نری و چند تا بچه معروف دیگه دیدیم. فیلم خیلی پر از دیالوگه و اصولا بعضی جاها (بخوانید خیلی جاها) مجبوری یه لحظه فیلم را استوپ کنی تا سی پی یوی مترجم مغزت هنگ نکنه. علاوه بر اون در اوایل فیلم چند تا داستان بی ربط داریم که کارگردان محترم ما را مثل دست رشته، در بین دستهای این داستانها می چرخاند. البته آخرش معلوم میشود که اینها همش داستان اعضای یک خانواده بوده در مورد heart !!! اما رویهم رفته این فیلم هم با دیالوگهای جالب و بازیگران معروفش ارزش یک بار دیدن را دارد.
tenth_and_wolf.jpg
10th & wolf هم یه فیلم به سبک فیلمهای مافیایی است. یک سرباز آمریکایی در کویت که فرمانده اش را کتک زده از طرف پلیس مخفی برای نفوذ در باند مافیایی فک و فامیلش اجیر میشود(تهدید میشود) حاصل این نفوذ یک جنگ مافیایی بین فامیلهاست و در عاقبت بعد از این همه خونریزی آقای سرباز سابق با یکی از بیوه های محترم این بکش بکش ازدواج می فرماید و آنها سالهای زیادی به خوبی و خوشی در کنار هم می زیند.

/ 6 نظر / 10 بازدید
نسرین

خوب است که سینمای خانگی راه انداخته اید برای خودتان. ما می خواهیم فیلم blind date را ببینم ولی پایان نامه جان نمی گذارد ما اینگیلیشمان را exercising power کنیم!

نسرین

ما آمدیم بگوییم آپیم[زبان]

crescendo

من زبانم خیلی ضعیفه :( نمی تونم اصلا این فیلم ها رو ببینم و لذت ببرم :((((

بهزاد

تولد بلاگتون مبارک و صد سال به این سالها.. شما بابا اوضاعتون خوبه من هنوز هیچکدوم این فیلمها رو ندیدم خدل وکیلی وقتش هم نیست... منهم برای همه امتحان دهندگان رزیدنتی آرزوی موفقیت می کنم. آمین.....

نیلوفر

سلام ما هم مثل شما عشق فیلمیم دکتر جان [شوخی]