کنتاکت عفونی و اخلاق

تداخل!!!

و اما نتيجه پی گيری ها در مورد مشکل ناشی از تداخل برنامه اخلاق و عفونی...

طی صحبتهايی که در اين مورد با دکتر واعظ شده بود؛ قرار بود که زمان کلاس ايشون تغيير پيدا کنه تا مساله تداخل حل شه ؛ البته اين قضيه موکول به هماهنگی آموزش ( يعنی عمرا03.gif) شده بود.

و اما بشنويد جواب آموزش را: خانم ايمانی پس از رايزنی های مدبرانه؛ به اين صورت از خودشان ابراز وجود در کرده اند:« آقای دکتر که نمی تونه مريضاش رو ول کنه بياد کلاس( توجه: آقای دکتر مثلا هيات علمی هستند). در نتيجه ما هم نمی تونيم غير از ساعات ۲ تا ۴ براتون کلاس بذاريم»26.gif

 در مورد مشکل انتخاب واحد اين عزيزان از جناب آقای صالحپور استفتا به عمل آمد که جواب آن بدين شرح است: « با توجه به اين که جلسات تداخل ۸ جلسه و ميزان غيبت مجاز در اخلاق ۴ جلسه است ؛ پيشنهاد ميگردد دانشجويان نيمی از جلسات فوق را از کلاس اخلاق غيبت نمايند و نيمی را از کلاس عفونی . با توجه به اين شرايط انتخاب واحد اين دانشجويان بلا مانع خواهد بود.»35.gif22.gif

آخرين روش غير رسمی پيشنهاد شده اين است که بچه هايی که اين مشکل را دارند خودشان از لحاظ حضور غياب يه جور با استاد کنار بيايند؛ چون آقای صالحپور و خانم ايمانی و جناب خونيا هر گونه تخفيف در غيبتهای اين عزيزان را غير ممکن دانسته است چون آنها کار غير قانونی نمی کنند.

رايزنی ها با بنی اسراييل ادامه دارد....

فعلا منتظر باشيد ... خبر بقيه دعواهامون رو هم براتون خواهم گفت.

/ 5 نظر / 5 بازدید
felertishia

ای بابا اين که مشکلی نيست . به اين استاد بگين ميريم ير کلاس اون استاد به اون يکی بگين ميريم سر کلاس اين استاد. بعد سر هيچ کدوم از کلاسها نرين!

felertishia

البته راه حلهای مختلفی وجود داره! يکی از راهها اينه که از يکی از دوستان غير دانشکده يا يکی از آقايون اقوام استفاده کنيد. اينجا دو حالت پيش مياد يکی اينکه خودتون بريد سر يک کلاس و آن شخص ثانويه بره سر کلاس ديگه!!! يا اينکه از دو شخص استفاده کنيد به اين صورت که يکی بره سر اين کلاس يکی هم سر اون کلاس!!!!!! و خودتون برين صفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

felertishia

يک راه ديگه هم اينه که خودتون تمام زحمات رو متقبل بشين بدون حتی يک جلسه غيبت از اين يا اون کلاس! و اون اينه که ۱۰ دقيقه سر اين کلاس بشينين و ۱۰ دقيقه سر اون کلاس به اين ترتيب به هر دو کلاس ميرسين بدون غيبت فقط يک مشکل وجود داره و اون اينکه از درس هيچ کدوم چيزی نمی فهميد!!!!!!!!!!!!!

felertishia

بعد يک خواهش ازتون دارم ميشه درباره اسامی اين خانمها و آقايون که توی بلاگتون نوشتين يک کم توضيح هم بديد؟ يعنی اينکه بنويسيد پست و سمتشون توی دانشکده چيه؟ مثلا خانم ايمانی چه کاره است توی دانشکده؟ تا ما بيشتر عمق مشکلاتتون رو در يابيم! و باهاتون ابراز هم دردی کنيم. در ضمن اين دوست دلهای ناقلا هم همکلاسيمه. دعوت می کنم برين بلاگشو ببينين.

دانشجويان پزشکی تبريز

از راه حل ها و ابراز همدرديتون خيلی ممنون :) و اما شخصيت های قضيه: خانم ايمانپور و آقای خونيا مسوولان آموزش دوره اکسترنی (همون استاژری) آقای صالحپور هم رییس اداره آموزش