نمايشگاه بين المللی کتاب تهران

 نوزدهمين نمايشگاه بين المللی کتاب تهران امسال از روز ۱۳ تا ۲۳ ارديبهشت ماه در محل دائمی نمايشگاهها برگزار می شود.

جالب اينجاست که با توجه به اينکه فقط ۱۰ روز به شروع کار نمايشگاه باقی مانده است سايت اطلاع رسانی نمايشگاه بين المللی کتاب تهران هنوز حاوی اخبار سال گذشته است و در اين مدت به روز رسانی نشده است!

طبق اخبار سايتهای اطلاع رسانی در اين نمايشگاه پنجاه و سه کشور تازه ترين کتابهاي خود را به نمايش مي گذارند و کشورهاي شرکت‌کننده در دو بخش عربي و لاتين، بيش از 135 هزار عنوان کتاب در موضوعات پزشکي، مهندسي، کامپيوتر، علوم ديني و اسلامي و... به علاقه‌مندان کتاب عرضه خواهند کرد. کليه کتابهاي چاپ جديد در بخش بين‌الملل، مربوط به کتاب‌هاي سال 2005 و 2006 ميلادي است.

ثبت نام برای خريد کتب خارجی از روز ۲۷ فروردين در شهرستانها آغاز شده و تا ۷ ارديبهشت نيز ادامه خواهد داشت. در تبريز ۲ شعبه از بانک رفاه نسبت به ثبت نام واجدين شرايط خريد کتب خارجی اقدام می کنند: شعبه ميدان نماز در خيابان جمهوری اسلامی و شعبه پزشکان در نزديکی مرکز مخابرات چهارراه آبرسان.

مدارک لازم برای ثبت نام کپی کارت دانشجويی يا کارت نظام پزشکی معتبر به همراه کارت شناسايی معتبر عکس دار می باشد. مبلغ ثبت نام نيز برای هر نفر هزار تومان است.

حداکثر ميزان خريد کتب خارجی برای دانشجويان پزشکی-فوق ليسانی و پزشکان عمومی معادل ۶۰ هزار تومان و برای رزيدنت ها و متخصصين ۸۰ هزار تومان خواهد بود. 

/ 0 نظر / 7 بازدید