یک دانه تنوع + یک دانه خبریک دانه تنوع به وبلاگ اضافه کردم، که همین قسمت لینکهای روزمره جالب هستش که در ستون راست میبینید.


یک دانه خبر هم این است که اینجانب در تاریخ 1 تیر ماه 1386 خورشیدی شمسی!!!! به کچلوت اعلی (سربازستان) می پیوندم.
به اطلاع کسانی که از احتمال عدم آپ منظم وبلاگ در این مدت نگران (و به احتمال زیاد خوشحال) می باشند، می رساند، برا اونجاش هم یه فکری کردیم......حالا می بینید.
/ 25 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهناز

تا چند ساعت ديگه امتحان پايان ترم انگل بندپا دارم(عملی)...ايشا...اونو اگه خوب دادم بخاطر جفتش پارتی می گيرم

ژاندارک

نمی دونم بايد تبريک بگم يا نه؟! ولی خب....... مبارکه!

پرستو فنچ كوچولو

سلام خوفی جیجره من؟؟ بدو بيا به من يه سری بزن ببينم راستی اگه به ترانه و شعر علاقه داری يه سر هم به وبلاگه دومم((يه پرستو ، توي آسمونه اميد))) بزن ميتوني اون بالاها توي لينكدونيم پيداش كني ..توش ترانه هامو نوشتم منتظرتم باي باي

آتيش پاره

سلام پس براتون کمپوت می ياريم راستی چی دوست دارين رفتنی بگين بيايم بدرقه

ساقی

سلام دوست خوبم آیا می دانید بسیاری از بیماری ها با روش های ساده تر ومطئمن تری درمان می شوند

دکتر

سلام آقا دکتر ديروز و امروز چندی از مطالبتان را مطالعه کردم خيلی جالب بودند . خيلی خوشحالم از اينکه ۷۰ - ۸۰ درصد مطالب ترکمنی را ميفهميد . من فکر کنم شما از دوستان آذری و يا ترک ما باشيد . بهر حال پدر همه ما اوغوز خان ميباشد . با اجازه تان وبلاگ شما را لينک داده ام و با اجازه ديگر ، يکی از مطالبتان را به وبلاگم انتقال خواهم داد . ( با ذکر آدرس منبع ) . منظور من از سياه و سفيد : همه ميباشد . کامياب و پيروز باشيد .

مقداد

سلام آخی دلم واست می‌سوزه آقای دکتر. نه اصلا چرا بسوزه؟ داری می‌ری خدمت مقدس سربازی نوبتی هم باشه يه روز نوبت ما هم می‌شه! قصه نخور

رضا

دکتر شما که استاديد.