نظام، نظام، پزشکی

این روزها سایتهای مهم پزشکی به اخبار انتخابات نظام پزشکی می پردازند و چون ما هم احساس خود سایت بینی از نوع پزشکانه ورمان داشت، خواستم در این زمینه کیبرد فرسایی بنماییم.و اما این هم انشای من:


ما نظام پزشکی را دوست داریم، چون هم نظام است و ما با شنیدن کلمه نظام یاد دوره خدمت مقدس می افتیم و کیفور میشویم. هم اینکه این پزشکی هم هست.

نظام هر سال از ما 40 هزار تومن پول میگیرد. در عوض کلی کار خوب خوب برایمان انجام میدهد. اول اینکه نظام شماره موبایلمان را گرفته و هی برایمان اس-ام-اس های جوک میفرستد، البته نه از نوع یوزارسیف یا آقا محمود بلکه از نوع خودش. تازه شم نظام ما برایمان مجله های خوکشل می فرستد که توی همه شان عکس آقای دکتر سرد هست و ما با دیدن دکتر سرد گرممان میشود (البته دلمان گرم میشود)

ما کلا کشته مرده دکتر سرد هستیم، یکبار که رفته بودیم ساختمان نظام، دکتر سرد مثل این مافیا ها از توی یک ماشین دودی آمد بیرون و دو تا از این آقاها که عینک دودی دارند و هی اینور آنور را نگاه میکنند و بلد نیستند بخندند هم همراهشان بود. ما از فیلم مافیا خوشمان می آید و پدر خوانده را هم خیلی دوست داریم. اصلا ما فکر می کنیم دکتر سرد پدر خوانده دکترها است.

دکتر سرد به خاطر حقوق ما همه اش با وزیر دعوایش میشود.ما فکر می کنیم  دکتر سرد خیلی قوی است و زورش از همه بیشتر است. اما چون وزیر طفلکی است و گناه دارد و اگر دماغش را بگیری جانش در می آید، دکتر سرد حرف او را قبول می کند تا دل وزیر نشکند. آخر وزیر ما حیوونکی را ندیده اید که چقدر لاغر و مردنی است و گناه دارد.

نظام به ما یک کارت هم داده که شبیه کارت تلفن است اما فرق این است که گرانتر از کارت تلفن است و عکس ما را هم رویش چاپ کرده اند.یک فرق دیگرش هم این است که به درد تلفن کردن هم نمی خورد. ما این کارت را دوست داریم چون یادگاری نظام است و امضای دکتر سرد را هم رویش نقاشی کرده اند، حتی اگر به دردمان نخورد.

راستی دکتر سرد قول داده اگر ما دوباره به او رای بدهیم نظام را متحول می کند و سهمیه های رزیدنتی را هم کمتر میکند. ما فکر می کنیم دکتر سرد فقط وزارت را کم دارد، چون هم رییس کمیسیون دکترهای مجلس است. هم نماینده تهران و هم رییس نظام است. ایکاش میشد که هم نماینده باشد و هم وزیر. آن وقت خیلی خوب میشد و میتوانست همه  را  متهوع  متحول کند.

عکس: پزشک نیوز

ما از پارسال که نرفتیم در نظام رای بدهیم وجدانمان درد می کند و امسال میخواهیم به جایش دوتا رای بدهیم که جبران شویم. تازه از وقتی که رای دادن ما را هم استصوابی کرده اند ما خیلی خوشحال هستیم چون انتخابات های! مهم استصوابی میشوند و اینجوری انتخابات ما هم مهم میشود.

تازه ما به دکتر سرد حتما رای میدهیم چون آدم خیلی راستی است و راست راست راه میرود و حرفهای راست میزند و نظام را هم به راستی هدایت کرده است.

همدکتری! روز 27 دی ماه بیا پای صندوق رای تا باز هم مشت مان را بزنیم تو مناطقی از یاوه گویان و آمریکای جهانی بویژه مستضعفان

___________________________________________________________________

این را هم بخوانید: خود آموز گام به گام پیروزی در انتخابات نظام پزشکی

/ 51 نظر / 52 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

ها! درسته وبلاگت! اینبار تصادفا مشکل از پرشین بلاگ نبود[چشمک]

http://www.pezeshknews.ir

با تشكر از متن سراسر از طنزتون! اين عكس بر گرفته شده سايت پزشك نيوز مي باشد . و شما بهتر ميدانيد حق مولف يا منتشر كننده عكس رعايت بشه. درضمن يادتون باشه دقيقا 4 سال پيش خيلي افراد صحبت از عدم شركت در انتخابات ميزدن . البته بنظر انتخابات صنفي رو با انتخابات مجلس و رياست جمهوري .... اشتباه گرفتن اينجا قراره يك سري قشر فرهيخته راي بدن نه يك مشت مردم عوام . در ضمن حق عضويت پزشكان عمومي 330000 ريالi اگر هم سالهاي پيشش رو پرداخت نكردين بايد جريمش رو بدين. پس بجاي فقط انتقاد جرات داشته باشين اول كانديد بشين دوم به همفكرانتون راي بدين . www.pezehsknews.ir

پزشک 78

به نویسنده محترم تحریریه پزشک نیوز: بنده منکر حقوق نشر شما نیستم و در پایان مطلب نیز لینکی به مطلب شما ارائه شده بود.علاوه بر آن در ستون کناری وبلاگ نیز لینک شما را درج کرده ام. با این وجود جهت احترام به شما همکار گرامی، در زیر عکس نیز نام سایت شما درج گردید. در ضمن از نکته سنجی شما و تصحیح مبلغ 40 تومن (که 33 تومن فرمودین) متشکرم!

http://www.pezeshknews.ir

باسلام در مورد کامنتی که در وبلاگ پزشک78 ارسال فرمودید،به هیچ وجه قصد نقض حقوق مولف (در مورد تصویر درج شده) نبوده و در پایان مطلب نیز لینکی به مطلب شما ارائه شده بود.علاوه بر آن در ستون کناری وبلاگ نیز لینک شما را درج کرده بودم. با این وجود جهت احترام به نظر شما همکار گرامی، در زیر عکس نیز نام سایت شما درج گردید. در ضمن هرکس در صنف پزشکان به فراخور توان خود تلاش میکند؛ بنده با نشر مطلب، شما با اطلاع رسانی و کسی نیز با کاندیدا شدن. قطعا لازم نیست که همه به جای اطلاع رسانی پا شوند و بروند کاندیدا شوند! البته بنده لحن تند کامنت شما را متاثر از احساس مچ گیری به دلیل استفاده از عکس سایتتان ارزیابی می کنم و همانطور که عرض کردم لینک های ارائه شده که احتمالا به آنها دقت نفرموده اید خلاف آن را ثابت می کند. با آرزوی موفقیت برای شما * پزشك نيوز: به هيچ عنوان قصد مچ گيري و لحن تند در كار نبوده است بلكه بسيار خوشحالم كه به وظيفه صنفي خود در خصوص انتخابات نظام پزشكي تلاش مي نماييد . بنظرم متن بسيار زيبا و در قالب نظربسيار روان نوشته شده بود . موفق باشيد

النا

سلام می بینم که علاقه به ارئه مقاله این روزا زیاد شده... همایشای رشته شما که شنیدم خیلی کیفاش بهتره![نیشخند]

مهتاب

سلام دکتر جون ممنون که احوال ما رو میپزسی اخخخخخخخخخخخخ جون !من عاشق مشت هوا کردنم پس چرا27ام نمیشه؟

مهتاب

سلام دکتر جون ممنون که احوال ما رو میپزسی اخخخخخخخخخخخخ جون !من عاشق مشت هوا کردنم پس چرا27ام نمیشه؟

طنز متفاوت

میدونستی خود آموز گام به گام پیروزی در انتخابات نظام پزشکی را کی نوشته؟ یک مقدار فکر کن! طنزش شبیه من نیست؟! اسمش چی؟! آخرش لو رفتم!