يک آهنگ بسيار زيبا با اجرايی جديد

آهنگ پلنگ صورتی رو تقریبا همه شنیدند .... اما این دفعه من یک اجرای بسیار جالب از آهنگ پلنگ صورتی رو شنیدم:

اجرای موسیقی پلنگ صورتی با سازهای موسیقی آذری توسط امین رسولی همشهری نخبه،این هم لینکش:

 http://aminrasooli.podomatic.com/entry/2006-07-21T17_19_42-07_00

/ 5 نظر / 6 بازدید
سينوس کاروتيد

سلام... مطلبتون با عنوان فوت آخر کوزه گری رو توی هفته نامه سلامت خوندم.در مورد سيستم آموزشی دانشگاه عتيقه ما(تبریز) که کلآ نبايد بحث کرد.بسوزيم و بسازيم بهتره!

دانشجويان پزشكي ورودي78

سلام ممنون ...خبر نداشتيم كه مطلب وبلاگ در هفته نامه سلامت چاپ شده. متشكر از اينكه گفتيد و مرسي از نظرتون. اگر در مراجعات بعدي آدرس وبلاگ خودتون رو هم بگذاريد تا ما هم از اون استفاده كنيم ممنون ميشيم.

سينوس کاروتيد

سلام.شماره جديد هفته نامه رو هم ببينيد.اين هفته هم از مطالب شما چاپ شده خودمونيما من مخبر خبرگذاری هفته نامه سلامت بايد بشم موفق باشيد

امين رسولي

سلام دوست خوبم و همشهري عزيزم اولا از لينكي كه گذاشته ايد ممنونم ولي بهتره صفت نخبه را در ادامه ي اسم حقير حذف فرماييد چون هم نهايت لطف شماست و هم حقيقت ندارد و از طرفي باعث ايجاد حساسيت مي شود ثالثا وبلاگتان را بيشتر معرفي فرماييد بهتر است چون مطالب جالبي دارد. ممنونم من شمارا لينك خواهم داد.

دانشجويان پزشكي ورودي78

سلام. آقای رسولی، همشهری عزيز، از لطفی که فرموديد خيلی ممنون. در ضمن من در گفتن کلمه نخبه اغراق نکرده ام چون شما و کارهای خوبتان را می شناسم و زمانی که در اردبيل بودم از مشتريهای دائم ايستگاه رادیویی سوقت آباد بودم. موفق باشيد