پراکنده نويسی

آقا این یعنی چی؟!!! «مشاوره چشم پزشکی از نظر مشاهده حلقه کایزر فلشر» (برای مریضی که یه ذره مس ادرارش بالا بوده اما در سرم نرماله و اصولا حتی چیزی شبیه کایزر فلشر هم در چشمش دیده نمیشود!!!)

>>>>>>>>>>>>>

استاد محترمی یک بار فرموده بودند:«در سلسله مراتب بیمارستانی، اکسترن(استاجر) بعد از گربه بیمارستان قرار میگیرد.»!!!!
۱- آیا اوشان همینطور تلپی و از اول استاد به دنیا آمده بوده اند!!!
۲-گربه -منشا انواع کثافت-  در بیمارستان جایگاه دارد اما انسانی به نام اکسترن (بر فرض که در آینده همکار ایشان نخواهد شد) چنین جایگاهی هم ندارد؟؟!!!

>>>>>>>>>>>>>

رییس محترم دانشگاهی، در زمانهای نه چندان دور از نبود مدیریت در دانشگاه می نالید و معاونان محترمش هم این مساله را تایید کردند.
ما نمی دانیم مدیران دانشگاه چه کسانی بوده اند اما احتمال میدهیم اصغر آقا، آبدارچی آموزش دانشکده و چند نفر دیگر از همدستانشان جزو تیم مدیریت دانشگاه هستند. وگرنه این رییس و مدیران انتصابی‌اش که بیچاره ها از دم کاری به مدیریت دانشگاه ندارند که!!!

/ 10 نظر / 4 بازدید
ستاره

سلام.واقعيتا توی بيمارستان شان استاجر بيشتر

عباسحسيننژاد

سلام و اين نظر لطف شماست که! ثانين من از دکترای بامزه خوشمون مياد ها! معرفی کنيد تا ما هم محظوظ‌تر بشيم که!

روشنک(تو را من چشم در راهم)

سلام ممنون که تسهيل تنبلی کردين چيزی رو که از حالا بعيد بدونی مسلما نميتونی بيای بله چيزهای ديگه ای هم ميشه پست کرد ولی اين دو بار که خبرجلسه رو نوشتم بيشتر برا آشنايی بچه هايی بود که ميخوان بدونن چه خبره اونجا اين پستت هم که تخصصی بود من هم که تو کارای تخصصی ديگران مداخله نميکنم تا بزودی....

آيدين(پسرآرتا)

سلام همشهری فکر میکنم دعا خیلی در تلطیف روح انسان مفید هست دعا حرکت در ماورای غیرقابل دسترس است آرمشی که دعا در انسان ایجاد میکند با هیچ چیز قابل مقایسه نیست روح وقتی متوجه دعا میشود که تمام راهها مسدود به نظر میرسد پس دعا شاید آخرین روزنه امید باشد

لاله

امروزم که امتحان داديم بد نبود ! منتها يه لحظه پشت سری داد زد لاله سوال يک !‌من سکته زدم گفتم الانه که ورقه مو جر بده ! شکر خدا ...!!!

هانيه

بابا گربه که خوبه...ما جای گوشت گربه ايم.

نيما

جناب اينترن! داری اکسترن جماعت رو تحريک ميکنی؟