جشن فارغ التحصيلی

با توجه به اينکه کم کم دوره فارغ التحصيلی داره به پايان می رسه، قضيه برگزاری جشن فارغ التحصيلی کم کم تو فکر ها اومد.

البته در اين مورد طبق معمول تمام موارد نظرات مختلفی بين همکلاسی ها بود. از موافقين شديد تا افراد بيخيال و حتی بعضی مخالفين که هر کدوم دليل برای خودشون داشتن.

در اين زمينه، از قرار معلوم آقای قهرمانزاده يک ليستی تهيه کرده از کسانی که مايل به همکاری با ايشان در اين زمينه هستند و خودش به عنوان نماينده پسرها و خانم حسينی به عنوان نماينده دختر ها منسوب شدند.

فعلا هم خواسته شده که هر کس می خواهد در جشن شرکت کنه ، مبلغ ۳۰ هزار تومان به صورت علی الحساب به يکی از اين دو نفر بپردازند. مهلت ثبت نام هم ظاهرا تا ۱۵ خرداد خواهد بود.

گفتيم که بی خبر نباشيد.

توضيح بيشتر:

۱-البته برای برگزاری جشن فارغ التحصيلی بايد يک ستاد فارغ التحصيلی تشکيل بشه...اين ستاد غير از گروه کاری کلاس بوده و از نمايندگان مديريت فرهنگی، دانشگاه و چند نفر ديگه از مسوولان به همراه چند نفر منتخب از بين دانشجويان کلاس تشکيل ميشه.

۲-کار اين ستاد نظارت بر انجام و کمک مالی به اجرای جشن خواهد بود. به اين صورت که مبلغ پايه حدود ۱۰ هزار تومان به ازای هر دانشجوی شرکت کننده در جشن به منتخبين دانشجويان کمک خواهد شد. البته مثل تمام سهميه ها  در صورت حصول توافق بين طرفين دانشجو و مسوول می توان اين ميزان را بهبود بخشيد.

۳-از ورودی ۷۶ به بعد ديگه دانشگاه تمايلی به برگزاری جشن در محوطه دانشگاه نداره و ورودی ها جشن ها رو در تالارهای شهر (مثل تالار پتروشيمی و ...) برگزار ميکنند.

اميدواريم روزهای آخر اين کلاس ۷۸ که ۷ سال از بهترين دوران عمرمون رو تو اين کلاس با هم گذرونديم به همه خوش بگذره و همه بی هيچ کينه ای از هم، خاطرات خوبی از اين ۷ سال و اين جشن داشته باشند.

/ 0 نظر / 6 بازدید