عشق تفاوت

آقا ایرانی جماعت عشق تفاوت دارد... به خدا... همه دوست دارند متفاوت باشند و این تفاوت را هم بکنند توی چشم دور و بری ها تا همه بدانند که ما متفاوتیم. خب طبیعی است که رییس محترم جمهوری چنین مملکتی هم از این قاعده مستثنی نیست.

دکتر احمدی نژاد گفته اند که کنترل جمعیت چیز بدی است!!! یعنی این همه برنامه وزارت بهداشت و این همه برنامه ریزی در خانه های بهداشت می شود هیچ! یعنی تا حالا هیچ کس در دنیا به فواید زاد و ولد در تیراژ انبوه پی نبرده بوده!؟؟؟

عین فرموده ایشان: «اينكه مي گويند دو بچه كافي است ، من با اين امر مخالف هستم . كشور ما داراي ظرفيت هاي فراواني است . ظرفيت دارد كه فرزندان زيادي در آن رشد پيدا كنند، حتي ظرفيت حضور 120 ميليون نفر را نيز داراست . وي همچنين گفت : يكي از دوستان در اين جلسه فرمودند ما در شرايط حساسي بسر مي بريم ، ولي من مي خواهم عرض كنم كه بشريت امروز در يك نقطه عطف تاريخي قرار گرفته است . وي گفت : مساله هسته يي ، گوشه يي از مسائل است و ما تا كنون خوشبختانه توانسته ايم با وحدت ، تدبير و همدلي ، راه خود را در اين زمينه ادامه دهيم و ان شاءالله شاهد پيشرفت هاي روزافزوني خواهيم بود.»

فکر می کنم الگوی ما برای آینده چیزی مثل پاکستان باشد. چون هم از لحاظ جمعیت به ایده آل های ما رسیده و هم انرژی هسته ای را به بهترین شکل آن به چنگ آورده است.

/ 1 نظر / 5 بازدید
دانشجوی پزشکی مدل ۷۸

عذر خواهی: با توجه به حساس بودن اين پست ، من سيستم مديريت پيامها را برای اين پست فعال کرده بودم. خوشبختانه به غير از يک مورد که احساساتی شده بودند. بقيه پيامها قابل تاييد بود. اما وقتی خواستم آن يک مورد فو الذکر را حذف کنم، اشتباها تمام نظرات را حذف کردم. باتشکر از همه دوستانی که لطف کرده و کامنت گذاشته بودند. بدينوسيله از همه شون پوزش می خواهم.