فید وبلاگ

همزمان با انتقال فید ها از فیدبرنر به گوگل بهانه ای پیدا کردم تا دستی به سر و روی فیدخروجی وبلاگ بکشم. و این مطلب را نیز به همین بهانه در وبلاگ بگذارم.

اگر شما جزو افرادی هستید که با فید آشنا بوده و از آن استفاده می کنید لطفا به تیتر  تغییرات ایجاد شده مراجعه بفرمایید.

اگر با فید آشنایی ندارید نیز لطفا به تیتر کمی در مورد فید مراجعه بفرمایید.

کمی در مورد فید:

سیستم فید سیستمی بسیار ساده و بسیار سریع برای مطالعه راحت تر و همزمان چندین سایت یا وبلاگ مورد علاقه شماست که مخصوصا با توجه به وضع سرعت اینترنت در ایران استفاده کردن از آن تقریبا الزامی به نظر می رسد.

اگر تاکنون با فید آشنایی نداشته اید جای نگرانی نیست. تا چند سال پیش این سیستم به شکل امروزی آن وجود نداشته و طبیعتا خیلی ها هم با آن آشنایی نداشتند اما سادگی و در عین حال کاربردی بودن آن باعث تغییرات سریع و  اقبال همگانی و بهبود امکانات فید شده است.

بطور خلاصه باید گفت که وبگردی امروزه بدون فید لطف چندانی ندارد. برای اطلاعات بیشتر لطفا به مطلب فید چیست؟ که قبلا نوشته ام مراجعه فرمایید.

تغییرات ایجاد شده:

علاوه بر انتقال آدرس فید به آدرس جدید (که البته برای مشترکان قبلیم بطور اتوماتیک انجام پذیرفت)  سعی کردم کیفیت و سازگاری فید را بهتر کنم .دنباله هایی هم برای راحت تر کردن share نمودن لینکها به فید اضافه شده. همچنین امکان اشتراک مطالب وبلاگ از طریق ای-میل هم همانطور که در ستون سمت راست می بینید به وبلاگ اضافه شده است.

دوستانی که از طریق فید مشترک وبلاگ هستند، مطمئنا مرا خوشحال خواهند کرد اگر نظرات خود را در مورد تنظیمات فید وبلاگ بفرمایند.

/ 8 نظر / 53 بازدید
گلاره

جالب بود ...[زبان]عادل جون چه طوره ؟

نیما

عزیز جون! شما چرا صغر سن میگیری برای سیستم فید؟ شما سال 1999 کار میکردی با اینترنت؟ آره؟ بهتر! اما اگه نه که باید بدونی اون موقع هم بود این آر اس اس! اما این ایکان جیبگولیش جدیده! [نیشخند][نیشخند][نیشخند]

فرانک

این مطلب قبلی تون رو الان دیدم خیلی خوشمان آمد[قهقهه] این دریافت رایگان وبلاگ که نشان از سخاوت شما دارد خیلی باحال می باشد[چشمک]

نجمه

سلام من تمام وبلاگ ها رو با فید دنبال میکنم. ولی خب اینو از داداشم یاد گرفتم و خیلی راجع بهش اطلاع ندارم هنوز! ولی راجع به این که مطالب وبلاگ رو از طریق ایمیل دریافت کنیم باید بگم که من یکی از وبلاگ هایی رو که خیلی دوست داشتمو این کارو کردم ولی نمیدونم چرا اون حسی رو که توی وبلاگ خودش داشتم همیشه موقع خوندن مطالبش دیگه توی جیمیلم نداشتم!!! حتی عکس ها رو هم نمیفرسته! اصلا برام جذاب نبود و تصمیم گرفتم بیام توی همون وبلاگش مطالبشو دنبال کنم... از مطالب مفیدتون ممنونم[گل][گل]

باران

خدا واقعا شما را خیر دهاد...صد هزار بار تا حالا اومدم سر از کار قضیه فید و اینا در بیارم اما حالیم نمیشد و حوصله نمی کردم...چقدر راحت و کوتاه توضیح دادین.من بالاخره فهمیدم[چشمک]

باران

راستی چجوری آدرس جدید فیدت را آوردی کنار وبلاگت؟

sara

هوم من شخصا نورتراپی حین پیادهروی رو خیلی قبول دارم باید راجع به فید هم بخونم