یک دانه داستان بیمزه


روزی مردی به سفر میرود و به محض ورود به اتاق هتل ، متوجه میشود که هتل به کامپیوتر مجهز است . تصمیم میگیرد به همسرش ایمیل بزند . نامه را مینویسد اما در تایپ ادرس دچار اشتباه میشود و بدون اینکه متوجه شود نامه را میفرستد . در این ضمن در گوشه ای دیگر از این کره خاکی ، زنی که تازه از مراسم خاک سپاری همسرش به خانه باز گشته بود با این فکر که شاید تسلیتی از دوستان یا اشنایان داشته باشه به سراغ کامپیوتر میرود تا ایمیل های خود را چک کند . اما پس از خواندن اولین نامه غش میکند و بر زمین می افتد . پسر او با هول و هراس به سمت اتاق مادرش میرود و مادرش را بر نقش زمین میبیند و در همان حال چشمش به صفحه مانیتور می افتد:
 


گیرنده :همسر عزیزم
موضوع : من رسیدم

میدونم که از گرفتن این نامه حسابی غافلگیر شدی . راستش انها اینجا کامپیوتر دارند و هر کس به اینجا می اد میتونه برای عزیزانش نامه بفرسته . من همین الان رسیدم و همه چیز را چک کردم . همه چیز برای ورود تو رو به راهه . فردا میبینمت . امیدوارم سفر تو هم مثل سفر من بی خطر باشه . وای چه قدر اینجا گرمه !!!
________________________________________________
پ.ن :
hola mis amigos. que planeo aprender español
لطفا به گیرنده های خود دست نزنید، یکی از دوستان همدوره ای ما مترجم اسپانیولی است و بنده قصد دارم در محضر ایشان اسپانیایی را در حد اکابر یاد بگیرم، این هم از اولین تراوشات جمله سازی بنده است (با مضمونی مشابه آنچه که گفتم)
/ 12 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهتاب

يه وقت به تو بدنگذره ؟ من دوباره دارم ميام

سارا

خوب اين که اشتباه شده بود ولی غير اشتباهشم غيز ممکن نيست!!!نه ...ما هنوز امتحان ميدهيم!!!

شيما

سلام چه طوری؟ سربازی خوبه؟

سارا

سلام با مزه!! چه عجب اون ورا..مرسی از لطفت..حل می شه..هميشه حل می شه..فقط ۲-۳ روز اين اعصاب بدبخت من بايد بهم بريزه!! الان خوبم!!

سارا

راستی من اين جا اومدم چون يادمه اين داستان رو خوندم..کامنت هم گذاشتم..نمی دونم کامنتم چی شد؟ نکنه حذفش کردی؟ کامنت ام رو پس بده!!!

مهناز

ايول چه خانم شوهر دوستی

cerscendo

خبر بدی که بهش نداده فقط بديش اين بوده که يک کم هوا گرم بوده !!!

مقداد

سلام بابا دکتر جون کجايييی؟ اينجای؟ اونجای؟ کجای؟ خودت اينا رو نوشتی يا اون رفيق شفيقت؟ ولی باحال بود، بی مزه هم نبود. ايشالا هرجا هستی خوش باشی

سلام ما آمديم. من فکر کردم حالا که هک شديم ، هیچ کس نمینویسه ولی در یک اشتباه فاحش بودم. نئجسن دوهتور؟

متوترکسات

داستانت مال ۲۰۰ سال پيش بود...در ضمن اونجا مثل اينکه هوا خيلی گرمه... اوغلان باشوا ويريب دی؟