همه جای ايران سرای من است (از اون لحاظ)

IranMap.gif

یه دکتر صفر کیلومتر بورسیه ارتش تازه اومده بیمارستان محل خدمت بنده. تا جایی پیدا کنه هم یه چند روزی مهمون ما بود. بچه یزده و درس خونده شیراز. از یه چیزی خیلی شاکیه.....از این که تو اورژانس زبون ملت رو نمی فهمه!!!

آخه خب حق داره طفلکی! پزشک سرپرست اورژانس ترک قشقاییه، رییس طب رزمی ترک زنجانه و پزشک رییس امور اداری هم ترکه، به این لیست باید اضافه کرد چند تا از پرستارها و بیشتر بچه های آزمایشگاه و چند نفر از تکنسین های رادیولوژی و کارمندهای امور اداری و دژبانی و البته ۵-۶ نفر هم از پزشکای شیفتی بیمارستان رو و در انتها عده نسبتا قابل توجهی از بیماران.

حالا در نظر بگیرید که با هم رفتیم براش یه سری وسایل بخریم و اکثر مغازه هایی هم که رفتیم همشهری از آب در اومدن ...

از وقتی این دوست ما به این کشف نائل شده، قضیه برای من هم پررنگ تر شده و خب طبیعتا من بر خلاف اون خیلی هم از این مساله راضیم 01.gif

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

من از بیگانگان هرگز ننالم......

ای دکتر «س» عزیز.
همکار محترم که تخصص بیهوشی داری و رو تابلوت نوشتی «متخصص آنستزیولوژی و مراقبت ها و موارد ویژه!!» و با این حال کار پزشکی عمومی می کنی، نمی دونم معنی این کار که اخیرا از هر ویزیت بیمه ۱۰۰۰ تومن و آزاد ۲۰۰۰ تومن میگیری چیه؟ مطمئنم که بشر دوستانه نیست و گرنه برای یه سرماخوردگی ناقابل الکی آمپول متیل پردنیزولون نمی دادی و دست مادری که نگران تغذیه و وزن گیری بچه اشه نسخه آمپول و قرص دگزامتازون!!!  نمی دادی و الکی هر مرضی رو به سرم نمی بستی.
می دونم که این کار رو برای زدن پوز همکارات که اون دور ورا تازگیها کارشون گرفته انجام میدی. (مثل رستورانهایی که غذای اصلی رو تو منو خیلی ارزون قیمت میزنن و تلافیش رو از پول سوپ و سالاد در میارن)
اما حتی اگه مریضات دو برابر هم بشن تازه سر جای اولتی! .....نه...زود قضاوت نکن ...من یکی از اون پزشکای همسایه نیستم اما وقتی متوجه این کارت شدم از اینکه تو پیش کسوت من هستی شرم کردم. از اینکه نسخه های همکارات رو میگیری دستت و به مریض میگی ایبوپروفنی که براش نوشتن پوکی استخوان میاره تا اون مریض رو اصطلاحا بپرونی ...واقعا این رو تو کدوم کتابی خوندی!!!...نکنه از این به بعد به جای کورتون ها، قراره بروفن پوکی استخوان بیاره؟!!!
... نمی دونم این همه پول حروم رو چطور میخوای بخوری (البته اگه با این سن و سال فرصتش رو داشته باشی)....فقط امیدوارم اگه دین نداری لااقل جوانمرد باشی.

/ 21 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهتاب

آره . يه آهنگ ديگه هم ازش گذاشته بودم . تاييد بود به نظرم

نسرين

ممنون..بله هستن اگر زيارتشان کرديم سلام هم می رسانيم. اوا!!!!!!!!!!!!!من گفتم پزشکی می خونم؟ نه...پزشکی نمی خونم. من تو کار روانماسم وبلاگ من چرا اينجوری افتاده؟

ريحان

شمادقيقا در فاصله ی چند کيلومتری از تبريز در حال خدمت می ياشيد؟ مطمئنی از اذربايجان خارج شدی؟!! راستی...خلی درس نخوندم اما واقعا قاطی کردم!!!

دکتر گمشده

ممنون از اينکه به من سر زديد...موارد مشابه اين پزشک وهمچين مطبهايی فراوونه واقعا بعضی از پزشکها دارن اين رشته رو لوث ميکنن وتقدسش رو از بين ميبرند..از ماست که بر ماست! البته اين رو هم نبايد ناديده گرفت که اوضاع نابسامان مالی پزشکان خصوصا پزشکان عمومی راه رو برای اينجور ناجونمرديها فراهم ميکنه!

منو برق گرفته!!!

سلام جناب دکتر ممنون که هرچند من سر نمی‌زنم شما سر می‌زنيد. دستت مرسی. بيچاره اون همکارتون اين چيزی که نوشتيد و به اين آقای دکتر نامرد هم گفتی؟ کاش يه نامه بنويسی بندازی زير در اتاقش که بخونه. خدايا مردم چطور نون می‌خورن. با جونه مردم بازی می‌کنن. تو مردی ياعلی

داری

جالب بود یه سری هم به سایت من بزن اکانت قانونی Rapidshare گیرت میاد برای همیشه

ايرمان

تو بندر عباس اين همه ترک؟؟؟؟