تبریک می باشد

 norooz_logo_.jpg
سلام علیکم...
عیدتون مبارک
صد سال بهتر از این سالها

gooya_haftseenstonejamshid.jpg
دعای بنده برای همه دوستان:
انشالله همیشه خوش و خرم و سرحال باشید، مجردها (چه پسر چه دختر) برن خونه بخت! متاهل ها به پای هم پیر شن، بچه دار ها خوشبختی بچه هاشون رو ببینن، بی بچه ها یه بچه خوشگل و سالم و صالح از خدا عیدی بگیرن.....اونایی هم که مثل من تو غربتن بتونن برگردن سر شهر و دیار خودشون
 
-------------------------------------------------------------------------------------
پوزش از تمام دوستان:
دقیقا بعد از ارسال پست قبلی تا همین لحظه(۲هفته کامل) حتی نتونستم دست به کامپیوتر بزنم. دلیلش هم برای دوستانی که از شرایط مکانی و زمانی بنده اطلاع دارند مشخصه......
در همین لحظه اولین کاری که بعد از نوشتن این پست میکنم اینه که جواب محبت های تمام  شما دوستان عزیز رو بدم، اگر هم با توجه به کمبود وقت و سرعت بالای اینترنت! نتونستم همینجا معذرت میخوام و سال نو رو به همه تون تبریک میگم.

/ 7 نظر / 9 بازدید
نیلوفر

سلامممم کجایید شما ؟؟؟؟ والا بنده که از شرایط زمانی شما خبر ندارم ولی در هر حال عذرتون ناموجهه [عصبانی] الانه که کامنتتون رو دیدم با اینکه از خستگی در حال بیهوشیم ولی گفتم بیام یه سلام بکنم و سال نو رو تبریک بگم امیدوارم تو این سال به هر چی که آرزوش رو دارید برسید و همیشه سالم و سرزنده باشید . وای الهی که همه ی غربت نشینا برگردن شهر خودشون آخر از همه هم من[لبخند] فکر کنم که اولین کامنت سال جدید رو من براتون گذاشتم مطمئن باشید قدمم خوبه و امسال سال خوبی براتون میشه ( آخر خرافات [نیشخند])

دکتر مثبت

سلام دکتر عیدت مبارک باشه[گل] گفتی غربت دلم یه لحظه بد گرفت.ایشالا هر چه زودتر به سلامتی میری به دیار خودت.ایشالل هیچوقت غریب دنیا نباشی.من چشم انتظارم که یکی از غربت بیاد بیاد تا ..

نیشتر

سلام سال نوی شما هم مبارک . [گل]

رهگذر زندگی

سلام . ممنون منم عیدو بهتون تبریک می گم . انشااله سال خوب و پر از موفقیتی براتون باشه .[گل]. راستی من لینکتون می کنم .

شملک

سال تو مبارک ها باشه. وای چقدر دلم میخواست الان تهران نباشم هیچ وقت فکر نمیکردم تهران عید اینقدر مزخرف و دلگیر باشه

رضا

بایرام موبارک اولسون. اون پست که گفتی ما نوشتیم. اما شما کامنت نذاشتی براش...........[گریه][گریه]