فعلا ...تا همین زودی ها


خب...فردا صبح بنده عازم کچلستان میشوم (احتمالا از نوع ملوان زبل) اما انشالله سعی میکنم در این مدت کوتاه دوره آموزشی هم در فرصتهای ممکن بیام و یه سر به دوستان بزنم.

در این چند روز گذشته شاید نتونستم به طور کامل جواب کامنتهای تمام دوستان رو بدهم، که از این بابت صمیمانه عذر میخواهم و امیدوارم عذرم را بپذیرند.
_________________________________________________

در مورد پیشنهادم در پست قبلی در مورد ایجاد یک سندیکای مجازی برای پزشکان، دوستان زیادی اعلام علاقمندی کرده بودند و همچنین دوستان زیادی هم از قرار چنین فکر و طرحهایی داشته اند که مایه دلگرمی و خوشحالیه.حالا باید تمام این فکر ها و طرحها یک کاسه بشن و یک کار مشترک انجام بشه.
از میان دوستان عزیزی که در این مورد نظر داده بودند، دکتر مجیدی از قرار معلوم طرحهای دقیقتری در این مورد داشتند و همچنین همونطور که میدونید قبلا هم کارهایی در این زمینه (فید ریدر خودکار مدلاگها و لینکستان پزشکی) انجام داده اند.البته مشکل اصلی ایشون میزان مشارکت همکاران بود که اگر باشه، دست به کار میشن. بچه های مدلاگ پرشین بلاگ هم برنامه هایی در این مورد دارند و اخیرا گروه اینترنتیش رو هم راه انداختند.در هرصورت چیزی که مهمه اینه که یک حرکت واحد و مشارکتی انجام بشه و من هم هرنوع کمکی که لازم باشه و از دستم بر بیاد دریغ نخواهم کرد.

_________________________________________________

خب روزنامه شرق هم با اعلام اینکه «....شاید پیش خودتان فکر کنید داریم «ماست‌مالى» مى‏کنیم....مگر چه نوشته بود که احتیاج به ماست‏مالى داشته باشد؟ ...» بالاخره قبول کرد که « از همه آقایان پزشکى که رنجیده‏اند عذر فراوان مى‏خواهم» (قابل توجه خانم دکترها! هنوز از شما عذرخواهی نکرده اند)
در این رابطه:

- پاسخ خانم دکتر مژدهی در هفته نامه شرق(دیروز) چاپ شد (همان مطلب در وبلاگ دکتر هاریسون- در هفته نامه شرق با عنوان بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم.)

-دنباله ای بر آن مطلب به قلم نویسنده همان مقاله با عنوان ای که طبیب خسته‌ای روی زبان من ببین و یک توضیح نه‌چندان مختص در همان هفته نامه

- یادداشت مدلاگ در این مورد

_________________________________________________

در راستای اینکه ما دارم می رویم به کچلوت اعلی و لب دریا! محبوبترین های خود را اعلام میداریم:

بهترین قهرمان داستان ها: حسن کچل (که اخیرا شرکت گاز هم از این شخصیت برجسته استفاده ابزاری می کند)
بهترین شخصیت کارتونی: ملوان زبل (+ ای کیوسان کچل)
فیلم برگزیده: جنگ نفتکش ها!
تیم محبوب: ملوان
بهترین رییس جمهور کشورها: ولادیمیر پوتین
داستان برگزیده تاریخی: داستان کشتی حضرت نوح
ورزش مورد علاقه: شنا (بلد نیستم!)
کارت برتر در بازی ورق: سرباز (همان که روش نوشته J)
ترانه مورد علاقه: (هر ترانه ای توش کلمات دریا، بندر و ساحل بوده باشد! بنا به دلایل اخلاقی از ذکر مصداق معذوریم)
حرکات موزون! مورد علاقه: حرکات موزون بندری
پرنده برتر: عقاب طاس! آمریکای شمالی


به امید دیدار مجدد.......
_________________________________________________
پ.ن 1: وبلاگ دستیارنامه هم اخیرا به جمع دوستان مدلاگیست پیوستند و در وبلاگشون مسائلی در مورد امتحان رزیدنتی رو توضیح می دهند.
پ.ن 2: اینجا هم در مورد برترین وبلاگها رای گیری میشه، هر رای دهنده هم تا 5 وبلاگ رو میتونه انتخاب کنه (آیا منظور من این است که به من رای دهید؟...نه حسن!...چون اگر به من رای بدهید رایتان میسوزد حسن!...از ما گفتن بود حسن)

/ 51 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دکتر

سلام دوست خیلی خوبم . دلم برای خودتان ومطالبتان تنگ شده . احساس میکنم کمی هنوز مشغول باشید . متتظر مطب بهدیتان هستم . در ضمن در اول تیر ماه با یک نظر خواهی به روز شدم . خیلی خوشحال خواهم شد که نظر خود را درج نمائید.کامیاب باشید .

مهناز

تو ميری...ما ميايم...چه تفاهمی!!!!!!

سارا

هی..خوش بگذزه!! چقدر خوشحالم پسر نيستم!! راستی با اجازه لينک شدی...موفق باشی.

سوده

سلام.من يه بار کامنت گذاشتم ولی نيست!!! به هر حال ادرس غلط بود!! من تازه اومدم..همين امروز .با اجازه لينکت رو گذاشتم.دوست دارم با بچه های علوم پزشکی وبلاگ نويس دوست باشم.پس به اميد ديدار!۱ البته اگه بتونی ان شی!!

رضا

جوانی کجائی که یادت بخیر. طفلی هر روز آپ می کرد.

مریم

سلام...خیلی وب پر محتوایی دارین...خسته نباشین...منم دانشجوی پزشکی ام هنوز سال سوم ام...ولی یه مشکل دارم....نمیدونم شما هم این مشکل رو داشتین یا نه...مثلا من کورس تنفس رو گذروندممم.الان گوارشم ولی از ریه خیلی کم یادمه....فقط در حد اینکه اگه چیزی بشنوم آشنا باشه واسم....به نظر شما واسه لسنکه تو بیمارستان و بخشا موفق بود باید چطوری درس بخونم...چی بخونم که چیزای کلی یادم بمونه؟...مرسی.

نيما

گفتم اين پيام رو بگذارم پيامهات سرراست بشوند پنجاه تا! خدايت بيامرزاد!