جنابعالی تحریم می باشید. حالیته!؟


مدتی بود که در بدر به دنبال یه فوتولاگ خوب می گشتم، این آمینوس3 هم طراحی خشکی داره،بدون تنوع در قالبهاش، با محدودیت پست و عکس و کتگوری و خلاصه به درد نخور.
نیما جان اینجا رو برام یافت.تو صفحه اول نوشته بود که امکاناتش اینان: صدها lay out و دیزاین و پست نا محدود برای عکس و کلی فضای رایگان برای فیلم و کتگوری تا دلت بخواد و خلاصه پاریس!!!! اما وقتی خواستم sign up بشم این پیغام اومد:
We do not accept signups from your location

بله....این اجنبی ها که فهمیدن ما با عکس ها و هنر زیبامون ( که نزد خودمان است و بس!) به تهاجم فرهنگیشون پاتک میزنیم، نمی خوان صدای ما به گوش ملل در بند جهان برسه!
ای کفار بد! ای جرثومه خواران لعیم مرده! ای الاغ های بی تربیت، ما رو تحریم کنید، ما هم سایتتون رو فیل تر میکنیم تا حالتون جابیاد.
________________________________________

پ.ن: این هم آدرس میانبر این وبلاگ http://78.sub.cc/ ..... به همین راحتی!!! به همین خوشمزگی

/ 24 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسن

سلام. آموزشی تون کجاست پزشک وظيفه؟ محل دائم خدمت چی؟

علی

کجا افتادی دکی؟!

جوراب پاره وانگشت آزاد

خوبه ديگه همينو کم داشتيم

روشنک

تازگیا چی شده اینقدر به فتو متو علاقمند شدی؟ --------- در ضمن شام رو میکنم ناهار و چلوکباب رو هم میکنم همبرگر و جهنم و ضرر پولشم شما میدی دیگه چی میخوای؟ :دی در ضمن بلیط رفت و برگشتم رو هم بدی که بیام ناهارتو بدم برگردم :دی

آتيش پاره

من نمی دون چرا همیشه با نظر دادن یه وب شما مشکل پیدا می کنم

آتيش پاره

مجبورم يه نظر رو دو بار تایپ کنم کوزت از من خوشبختر بود شما يه صورن نامحسوس در وبلاگتون تبليغات کردين؛به همين سادگی؛ پس مشمول طرح مبارزه با بی حجابی قرار می گيرين

نيما

بروتوس تو هم؟

مهتاب

به جون خودم من دکتر نيستم

سجاد

سلام گوووزل بالا خوبی؟ببين من ايميل دارم ميزنم جواب فوری ميخوام اوکی ايميلو بچک يا علی

مهتاب

من نمی تونم بسازم درد اينجاست