اخبار كوتاه از دانشگاه

ادامه حضور اينترنهاي دانشگاه آزاد در بخشهاي مختلف بيمارستانهاي آموزشي دانشگاه علوم پزشكي تبريز در هاله اي از ابهام:

باتوجه به كاهش تعداد اينترنهاي دانشگاه سراسري و در عين حال بالارفتن حجم كاري مورد انتظار از آنان، بنا بر اين بود تا با حضور اينترنهاي دانشگاه آزاد در بخشهاي مختلف بيمارستانهاي آموزشي اين مشكل تا حدودي حل شود. اما به دليل آنچه كه عدم هماهنگي گروههاي آموزشي با همديگر و دانشگاه آزاد و نيز آموزش دانشكده پزشكي اعلام شده است، اين روند از ماه آينده متوقف خواهد شد و اينترنهاي دانشگاه سراسري از ماه آينده مجبور خواهند بود با تعدادي حدود نصف ميزان قبلي امور مربوطه را انجام دهند.

بيمارستان امام خميني از ارائه صبحانه به اينترنها خودداري مي كند:

بيمارستان امام خميني بدون هيچ توضيحي از ارائه صبحانه به اينترنها خودداري مي كند. اين در حال است كه حتي خدمه پيماني و غير استخدامي اين بيمارستان كماكان در ليست ارائه صبحانه قرار دارند. معلوم نيست اينترنهاي اين بيمارستان پس از كشيكهاي شبانه و در حاليكه بايد يك روز كاري را نيز سپري كنند براي صرف صبحانه بايد به كجا بروند؟؟؟ حتي قهوه خانه اي هم در نزديكي بيمارستان نيست!!!! البته اگر بود هم وقتي براي رفتن به آنجا و صرف صبحانه نبود.

امور تغذيه دانشگاه از هفته آينده شام خوابگاه ها را تا مهر ماه قطع خواهد كرد:

عليرغم اينكه اينترنها و اكسترنها موظف به حضور در بخش ها در طول تابستان هستند و همچنين بايد امور مربوط به مراجعين بيمارستانهاي آموزشي را نيز انجام دهند. اما معاونت امور دانشجويي و امور تغذيه اعلام كرده اند كه به دليل نبود بودجه كافي و عدم توافق با معاونت امور درماني! از هفته آينده شام خوابگاهها قطع خواهد شد.....با اين روند انشالله به زودي ناهار نيز قطع شده و سطح چربي و قند خون اينترنها و اكسترنها(استاژرها)ی محترم تنظیم خواهد شد.

فردا آخرین مهلت برای تهیه عکس دیجیتال یادگاری ورودی ۷۸:

عکاس ویژه جشن فارغ التحصیلی ورودی ۷۸ فردا از ساعت ۱۱ تا ۲ ظهر در بیمارستان شهید مدنی آماده تهیه عکس دیجیتالی یادگاری برای سی دی مجموعه یادمان ورودی ۷۸ است. این آخرین مهلت برای تهیه این عکس است.

دانشگاه علوم پزشکی تبریز دانشجوی بین المللی می پذیرد!!!:

رییس دانشگاه اعلام کرد که از سال آینده دانشگاه قصد جذب دانشجوی بین المللی از کشورهای دیگر را دارد. به همین منظور وی با روسای چند دانشگاه از هند،قبرس،انگلستان و چند کشور دیگر مذاکره و دانشگاه علوم پزشکی تبریز را آماده پذیرش دانشجوی خارجی و ارائه تسهیلات عالی به آنها دانسته است. سه خبر اول همین پست را بخوانید تا ببینید دانشگاه ما چقدر آماده است.

کتاب بین المللی معرفی دانشگاه تبریز چاپ شد:

کتاب معرفی دانشگاه تبریز به زبان انگلیسی و با چاپ تمام رنگی و نفیس جهت اطلاع رسانی به داوطلبین خارجی و سایر دانشگاههای جهان چاپ شد. بنده شخصا پس از مشاهده این کتاب و خواندن تفاسیر آن و دیدن عکسهای چاپ شده آرزو کردم که ایکاش در چنین دانشگاهی تحصیل می کردم (لازم به ذکر است بنده دانشجوی همین دانشگاه علوم پزشکی تبریزم)

در عکسی که از سلف سرویس دانشگاه چاپ شده، چند دانشجو در حال صرف غذای بسیار عالی همرا با دلستر و نوشابه های کلاس بالا و دسر و چیپس در کنار آن و البته به صورت مختلط هستند(یعنی چیزی به اسم سالن خواهران و سالن برادران نداریم!)

همچنین تصاویری چند از اجرای برنامه موسیقی در دانشگاه چاپ شده در حالیکه دانشگاه به چنین برنامه هایی به سختی مجوز می دهد.

در چند تصویر از دانشکده ها نیز مونتاژهای ناشیانه ای دیده میشوند که قصد آنها زیباتر نشان دادن چهره ساختمانهای دانشکده ها بوده است.

همچنین در این تصاویر اصلا از کلاسهاس رایج ۱۰۰ نفره دانشگاه خبری نیست و تمام اساتید در حال تدریس به حداکثر ۱۵-۱۰ دانشجو هستند.

از قرار معلوم تمام کلاسهای زبان عمومی و تخصصی دانشگاه نیز در لابراتوارهای ویژه زبان برگزار میشده و ما بی خبر بوده ایم!!!فکر کنم تا همین حد نقل از این کتاب کذایی کافیست

/ 7 نظر / 5 بازدید
نیما

حامد جان! دانشگاه سراسری یعنی چه؟؟؟

دانشگاه آزاد هميشه مظلوم!

حامد

دانشگاه سراسري: در اصطلاح خود دانشجويان پزشكي به اينترنهاي دانشگاه علوم پزشكي تبريز (وزارت بهداشت) اينترنهاي سراسري يا همان اينترنهاي دانشگاه سراسري و به اينترنهاي دانشگاه آزاد اسلامي تبريز-دانشكده پزشكي ، اينترنهاي آزاد يا اينترنهاي دانشگاه آزاد يا آزادي ها!! گفته مي شود.

نيما

عجبياْ غريبا!

به نظر من تقصير خود انترنهاست

گل بود به سبزه نيز آراسته شد

پزشکی ميخونيد اين همه ميناليد خوش به حالتان