زنده باد کامران (از نوع باقری و بويژه رده لنکرانی)

پیرو خبر قبلی(دو یادداشت قبل تر) مبنی بر اهدای سکه توسط وزیر به دانشجویان دختری که با چادر در افتتاحیه المپیاد ورزشی رژه رفته بودند(دانشگاههای ع.پ شهید بهشتی و قم)، اخبار جدیدی به دستمان رسید بدین قرار:

۱- گویا دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یه نموره شلوغتر از بقیه بوده اند.(به این میگن روحیه ورزشی)

۲-به همین دلیل مدیریت فرهنگی این دانشگاه تا حدودی مورد بازخواستهای فراوان بوده است.(به این هم میگن حس مسوولیت پذیری)

۳-در همین راستا این مدیریت برای جبران مافات دانشجویان خود را ملزم به رژه رفتن با چادر در افتتاحیه می نماید.(این یعنی قدرت اندیشه)

۴-این دانشجویان محترمه هم شروع به استقراض و جمع آوری چادر از سایر دانشجویان می نمایند.(مصداق تعاون و همدردی)

۵-بالاخره آنها با چادر رژه می روند و در حرکتی نمادین از سوی وزیر نائل به دریافت سکه می شوند.(به این هم میگن......هنوز چیزی برای این مورد پیدا نشده)

******

راستی ما برای اینکه حق(سکه) به حقدار برسد، پیشنهاداتی به مخیله مان خطور کرد که آن را به رایگان در اختیار مسوولان میگذاریم:

۱- هنگام اهدای سکه ها به هر دانشجو از ایشان «فاکتور خریدچادر» و استشهاد محلی مبنی بر استفاده از چادر در طول ادوار مختلف حیات اخذ گردد.

۲-هر از چند گاهی چند تن از خواهران مامور بازدید سرزده از محل اسکان واجدین شرایط شوند تا اطمینان حاصل گردد که چادر در میان وسایل خودشان و متعلق به خودشان است.

۳-چند نفر از افراد وظیفه شناس مامور تعقیب واجدین شرایط شوند تا از صحت و سقم ملبس بودن ایشان به چادر در سطح شهر اطلاع حاصل گردد.

۴-در صورت وجود هرگونه شک و تردید مختصر و به شرطی که چادری نبودن واجدین شرایط به اثبات نرسد، برای محکم کاری از ایشان خواسته شود تا دست راستشان را بالا گرفته و به جان مادرشان قسم بخورند که چادری هستند.

******

نکته حاشیه ای:

یکی از مسوولین المپیاد (که تو کار نظر و این حرفاست) در دیدار با نماینده مقام معظم رهبری در استان.با شعف فراوان ماجرای رژه ۱۷ دختر چادری در افتتاحیه و اهدای سکه ها را با کلی افتخار نقل می کند. آیت ا... شبستری هم می پرسند:«فقط ۱۷ نفر از ۲۰۰۰ نفر؟؟!!»بنا به گزارش خبرنگاران ما آقای مسوول نظریه پرداز هنوز در حال پیدا کردن توجیهی برای این قضیه است.

آخه «نظر» جان مگر مجبوری الکی پز بدی ؟! در همینجا بر خود وظیفه میدانیم از نکته سنجی آیت ا...شبستری تشکر کنیم.

>>>

ته نکته: منظور از این مطلب جسارت به دانشجویان محترم هیچ دانشگاهی یا اظهار «نظر» در مورد نوع حجاب نیست. بلکه آگاه کردن مسوولان به سیاستهای غلطشان در باب ترویج فرهنگهای اصیل (که نتایج معکوسی به دنبال خواهند داشت) است.

/ 5 نظر / 6 بازدید
خرزو خان

سابوليک ايولا حال کرتم با نوشتنت به ياری اوسا حتمی بيتر خواهی شوت اوسا پشت وپناهت حال کرتی بيا اونورا

سليمان

شرمنته کامنت اولت بوت با خرزوخان اومتم ايولا

سليمان

سابوليک اومتيم بيگم لصتيم داش ايولا دربدر مرامتيم اوسا پشت وپناهت

سيدتقي

اينا رو ولش كن... تونستي از بين اون سكه‌داران شهيدبهشتي دوستي برا خودت پيدا كني ياشارجان؟

همون کبدی که جای رو چای ميخونه!

گند بزنند به اين نکته سنجی از نوع شبستری!‌ راستش من بر خلاف تو ميخوام اظهار نظر کنم! اگر به اين ديوانه های لايعقل که خودشونو مسلط بر شئونات زندگی ملت ميدونند بيشتر ميدون داده بشه، ميگن که فوتبال رو هم با چادر بازی کنيد! ای ميرزاده‌ی عشقی! نور به قبرت بباره! کجايی که ببينی!