واکنش وبلاگ نویسی جبرانی مولتی فاکتوریال!!!!

سلام علیکم


این روزها وقت مقت ندارم...نمونه اش امروز که تو ترافیک گیر کرده بودیم یه فرد محترم با نیسان آلتیما با سرعت خفن کیلومتر اومد زد به ما و ماشین رو تاب داد و ۴۰۰ تومن ناقابل خرج گذاشت رو دستمون و آخرش هم مقصر ما رو اعلام کردند......به همین دلیل چند پست رو یه جا می فرستم:


۱- فواید خدمت مقدس:


در پست قبلی عرض کردم در مورد مضراتش می نویسم اما فکر کردم دیدم کلی فایده هم دارد، اولا آدم قدر بد اخلاق ترین اساتید دوره دانشگاه را هم می داند (احترام به اساتید). بعد هم که آدم قدر بد ترین زمانهای دوره تحصیل را هم میداند(احترام به دانش). بعد هم ادم هی خدا را شکر میکند که بدترین از این سرش نیامده(تقویت اعتقادات مذهبی). بعد هم در آینده هر بلایی سرش بیاید آدم جان سالم به در می برد (واکسیناسیون روحی)...ببخشید که بیشتر توضیح نمی دهم.


۲-پیریزیدینت:


در اخبار شنیدیم که لبنان بعد از ۴ ماه هنوز پیریزیدینت ندارد، از اینجا می توان نتیجه گرفت که اولا لبنانی ها خیلی عاقل هستند و می دانند چه چیزی لازم است و چه چیزی اضافه... ثانیا ما می توانیم پیریزیدینت خودمان را به آنها بدهیم تا هم کار آنها راه بیفتد هم کار ما راه بیفتد و هم یک صادرات غیر نفتی کرده باشیم.


۳-اخلاق در خانواده!


خب به سلامتی بحث شیرین اخلاق پزشکی هم به مواد درسی رزیدنتی اضافه شد....در این مورد هیچ حرفی نزنم سنگینمندانه تر است.


۴-مشاعره:


از علی جان (مدیسنمن!!!) و بانو کرسندو!!! برای دعوت محبت آمیزشان تشکر می نمایم. با توجه به اینکه در حال حاضر در وضعیت هنگ مغزی (به دلیل مصیبت وارده مالی) به سر می برم...انشالله در چند روز آینده دعوتشان را خواهم لبیکید!!! خدایشان نگاه دارد.

 

/ 20 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

از اینکه به ما سر نمی زنی. خیلی ممنونم.

crescendo

حالا که در هر شری یه خیری پیدا می کنی در این شر اضافه شدن اخلاق پزشکی چه خیری نهفته هست ؟!!!

crescendo

ضمنا من کرشندو هستم و نه کرسندو !!! باورت نمی شه شناسنامه ام رو نشون بدم [نیشخند]

نسرین

به به...به به...دیزاین نو مبارک! الحمداله خوددرمانی نموده و به مرحله سویساید نرسیدیم!!! لطفا تجویز برنامه نیشخند به موبایل را ذکر کنید تا ما به آداخلیمان که همانا نیشخند می باشد برسیم[نیشخند] خوب بین خودمون بمونه من با این نیشخند خیلی آداخلی شدم[نیشخند]

ریحان

اااااه! چقدر سربازی فایده داشت ها...میشه ما هم بریم؟[نیشخند]

امیر

جالب است جناب دکتر موفق باشید

amir

az favayede digeye sarbazi ine ke adam faghat az kasi mitarse ke betoone oono bazdashtkone va ezafe khedmat bezane. [نیشخند]